Kā mēs darām

Īstenosim iedvesmojošākos un izaicinošākos projektus kopā ar jums. Mēs nodrošināsim pilnu procesu no idejas līdz gatavai projekta izpildei.

Koncepcija

Konceptuālo risinājumu izveidošana. Tas var ietvert vairāku iespēju vai alternatīvu risinājumu izstrādi diskusijai ar klientu un ieinteresētajām personām. Šīs iespējas var pārbaudīt un novērtēt, pirms parādās vēlamā koncepcija. Koncepcijas dizains ilustrē galveno elementu vispārēju izvietojumu un provizoriskās izmaksas. Mūsu pamatmērķi ir piedāvāt piemērotu, efektīvu un budžeta ietvaros pieejamu risinājumu.

Projektēšana

Šajā posmā mūsu komanda izstrādās detalizētu projektu, vadoties no apstiprinātajiem konceptuālajiem risinājumiem. Tiks sagatavoti saskaņoti rasējumus, uzbūves grafiki un specifikācijas, kas atbilst projekta mērķiem un visiem attiecīgajiem normatīvajiem aktiem. Tiks izvēlēti visi materiāli un izstrādāti 2D vai 3D rasējumi.Projekta dokumentācijas kvalitāte un skaidrība ir svarīga piedāvāto būvniecības izmaksu ticamībai un, visbeidzot, veiksmīgam projekta iznākumam.

Integrēšana

Integrēšanas posmā mūsu inženieri un tehniskā komanda veiks, projekta mērķiem un normatīvajiem aktiem atbilstošus, komunikāciju un iekārtu uzstādīšanas darbus. Mēs esam ieinteresēti, lai mūsu paveiktais darbs apmierinātu uzstādītās prasības gan darbu nodošanas brīdī, gan turpmākos kalpošanas gadus.

Serviss

CADROK klientu atbalsta komanda nodrošina īstenoto projektu lietošanas apmācības, piedāvā veikt iekārtu profilaktisko aprūpi, sniedz servisa pakalpojumus un nodrošināt neierobežotu atbalstu telefoniski un e-pastā. Mēs zinām, ka pasākumi negaida!

Vienkāršs jautājums vai sarežģīts projekts?